Varolan web siteniz size yeterli gelmiyorsa veya web siteniz yoksa ve yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Markanıza, ihtiyaçlarınıza, sektörünüze ve hitap ettiğiniz kitleye uygun çözümler üretiyoruz

Web sitenizle ilgili alan adı tescilinden hosting alanının belirlenmesine, tasarlanıp kodlanmasından yayınlanmasına, 360 derece hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Web sitenizi oluştururken daha en başında SEO uyumluluğunu gözönünde bulundurarak kodlama sürecini yürütüyoruz. Sayfa URL adlandırması, içerik, görsel, site haritası gibi teknik hususları SEO kurallarına uygun şekilde yapıyoruz.

Responsive Web Tasarım

Kullanıcı deneyimi, ergonomisi, mobil ve tablet cihazlardaki uyumluluğu, responsive kavramı, kod yapısı gibi kavramları dikkate alıyoruz. İnternet sitesi tasarımında son teknoloji HTML5, CSS3, PHP, Javascript, JQuery gibi araçlar kullanıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Markanızın kurumsal kimliğini yansıtacak, arama motorlarına uyumlu, SEO çalışmalarına yatkın, kullanıcı odaklı bir web sitesiyle dijital dünyaya merhaba diyebilirsiniz.

Profesyonel Web Tasarım

Web sitesine entegre ettiğimiz yönetim paneli yardımıyla, slider görselleri, ürün, adres gibi içerikleri güncelleyebilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik yönetim paneliyle, web sitenizdeki bilgi güncelleme işlemlerini kendiniz yapabilirsiniz.

Web Tasarım Aşamaları

  • İhtiyaç analizi, site haritası oluşturulması ve zaman planlaması
  • Web sitesinin grafik tasarımcılarca çizilip tasarlanması
  • Web sitesinin HTML, CSS, Javascript PHP gibi araçlarla kodlanması,
  • Responsive uyumlu tasarım, yani tablet ve akıllı telefon uyumluluğunun sağlanması
  • Web sitesinin teknik ve kullanıcı testlerinin yapılması,
  • Performans kontrolü

Web Sitesinin Avantajları

  • Kurumsallaşma açısından internet siteleri günümüzde çok önemli bir yere sahiptir.
  • Varolan web sitenizin günümüz teknolojisine uygun olarak yenilenmesi daha çok ziyaretçiye ulaşabilmenizi sağlayacaktır.
  • İnternete girebilen her kullanıcı web sitenize ulaşabildiğinden firmanızın bilinirliğini arttıracaktır.
  • İyi bir web sitesi ziyaretçilerinizle olan bağı güçlendirerek yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olur.

Web Tasarım Özellikleri

Mobil Uyumlu

Hızlı

SEO Uyumlu

Esnek

Merak Ettikleriniz

Web siteleri günümüzün en güncel geliştirme dilleri olan, PHP, HTML5, CSS3, Javascript, Jquery gibi dillerle geliştirilirler.

Kurumsal web sitesi, kuruluşların internette kendilerini kurumsal bir şekilde yansıtılmaları için yapılan profesyonel web siteleridir.

Kuruluşun kurumsal kimliğine uygun bir web sitesi prestijini arttırarak marka güvenilirliğini sağlar. Firmanın dijital dünyadaki varlığı güçlenir, daha fazla müşterinin kendilerine internetten ulaşabilmesine olanak tanır. Ayrıca İyi bir kurumsal web sitesi, ziyaretçilerinizin gözünde kurumsallık imajı oluşturur. Bu imaj ziyaretçileriniz ile sizin aranızdaki bağları güçlendirerek size yeni müşteriler kazandırır.

Web siteleri içinde bulunan gerek görsel gerek yazı içeriklerinin güncellenmesi, kaldırılması, değiştirilmesi, yeni içerik eklenmesi, yedek alınması gibi hizmetlerdir. Web tabanlı projeler, web sitesi tasarımı, eticaret projesi, veritabanı uygulamaları, bilgi sistemleri, mobil uygulama yaptırmak istiyorsunuz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için beraber çalışmaktan mutluluk duyarız.

Projelerde son kullanıcıların görmediği yazılım kısmı Back End olarak adlandırılır. Gerek mobil gerek web sitelerinde son kullanıcının görüp etkileşimde bulunduğu yapıyla ilgili kısım Front End olarak adlandırılır.

Web sitenizin masaüstü bilgisayarda ve mobil cihazlarda (cep telefonu veya tabletlerde) görüntülerken aynı esnekliğe ve birbirine yakın kullanıcı deneyimine sahip olmasına imkan veren tekniklerdir.

UX, kullanıcı deneyimi tasarımı yapmak anlamına gelmektedir. kullanıcıların kullandıkları site veya uygulama ile daha rahat bir şekilde etkileşime geçebilmeleri konularıyla ilgilidir.

UI, kullanıcı arayüzü tasarımıdır. UX ten farklı olarak görsel tasarımlarla ilgilenir. UX e göre daha somut bir kavramdır. Sitedeki ikonların rengi, yazıların büyüklüğü, sitenin renk uyumu gibi konularla ilgilenir.

Türkiye'de başta izmir, istanbul ve ankara olmak üzere 81 ilde hizmet vermekteyiz.

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray
Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin
Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt
Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur
Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli
Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan
Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane
Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul
İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars
Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir
Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya
Manisa Mardin Mersin Muğla Muş
Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize
Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas
Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon
Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat
Zonguldak